Tellimisinfo

Ostmine

Lisa endale meeldivad tooted ostukorvi ning vajuta üleval paremas servas nuppu “Ostukorv”. Sealt saad veel rahulikult tooted üle vaadata ning sind suunatakse edasi maksma. Toodete ostmiseks kasutajakontot looma ei pea, kuid konto loomine teeb Sulle tulevased ostmised juba lihtsamaks. Maksmine käib arve alusel, maksetähtaeg 7 ööpäeva.

 

Tarne ja transport

Tellimuse postitan vähemalt 2 päeva jooksul. Kui tellite erilõikega või täiesti uue toote, annan täpsemalt teada, kaua antud toote valmistamine ja saatmine aega võtab. Suuremate koguste (5+) puhul võtan kättesaamise tingimuste kokkuleppimise suhtes ise ühendust.

 

Kohaletoimetamise variandid Eestis on SmartPost (2.69€), Omniva Post24 (2.89€), DPD pakiautomaat (2.15€) ja maksikiri postkontorisse (3.05€).

Pakiautomaatide kasutamisel pead valima endale sobiva pakiautomaadi ja pakk toimetatakse sinna. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte.

Rahvusvahelise tellimuse puhul on hinnad 5.50€ (EU) ning 6.20€ (mitte-EU) ja tarneaeg 3-10 päeva olenevalt riigist. Läti, Leedu ja Soome puhul saan saata ka pakiautomaatidesse, täpsem info juba konkreetse riigi valimisel.

 

Pakend

Toode on pakitud kaardi vormis pakendisse, mis on sobilik ka kinkimiseks. Transportimisel on pakendil lisaks ümber ka kileümbrik.

 

Toodete tagastamine ja ümbervahetamine

Sul on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaga muu toote vastu või kaup tagastada 14 päeva jooksul. Säilinud peab olema originaalpakend, toode peab olema kandmata ja kahjustamata. Kauba tagastamisest ja tagastamise põhjusest palun mind eelnevalt teavitada e-maili teel (maarja@kikilips.ee). Tagastamisega seotud kulud kannab kauba tellija (välja arvatud defektiga toodete puhul).

 

Turvalisus

Su isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele.